Szpachlowanie natryskowe | Szpachlowanie hydrodynamiczne

Szpachlowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

Firma Best Tynk oferuje kompleksowe szpachlowanie natryskowe przy wykorzystaniu nowoczesnych tzw. agregatów hydrodynamicznych. Jest to nowoczesna i bardzo wydajna metoda. Zapewnia doskonałe krycie, a w efekcie piękną i gładką powierzchnię. Jest tańsze i szybsze niż szpachlowanie metodą tradycyjną.

best tynk logo firmy remontowej ze Zgierza

Warstwa nanoszona poprzez natrysk dociera do wszystkich miejsc równomiernie, co powoduje małe straty materiału, dzięki czemu późniejsza obróbka jest dużo prostsza . Natryskowa metoda szpachlowania zapewnia nie tylko wysoką jakość za przystępna cenę, ale również szybkość wykonania, co sprawia że cała inwestycja może trwać krócej.

  • Szpachlowanie natryskowe = Wysoka jakość!
  • Szpachlowanie natryskowe = Większa wydajność!
  • Zabezpieczenie budowy w trakcie prac przed uszkodzeniami,
Szpachlowanie natryskowe

Powierzchnia pokryta materiałem przy wykorzystaniu naszych agregatów pełni funkcję bardzo dobrej bazy malarskiej, a ze względu na wysoką wydajność do 500 metrów kwadratowych dziennie – realizujemy Państwa zlecenia w sposób priorytetowy, gwarantując wysoką oszczędność czasu. Wykonujemy także bezpyłowe szlifowanie sufitów i ścian już po szpachlowaniu.

W Polsce szpachlowanie natryskowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ale pomimo tego w dalszym ciągu wiele osób nie ma zielonego pojęcia na czym ono polega. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na to i wiele innych pytań.

Czym jest szpachlowanie natryskowe?

Ręczne nakładanie gładzi i dokładne jej szlifowanie jest niestety bardzo czasochłonnym zajęciem, dlatego też coraz więcej ekip stawia na szpachlowanie natrysków, które opiera się na użyciu specjalnego agregatu. Urządzenie tego typu połączone jest z dyszą o dość szerokim i równomiernym strumieniu, dzięki czemu można pokryć nawet cztery razy większe powierzchnie. Jest to idealny wybór nie tylko dla tych osób, które cenią sobie wysoki standard wykończenia, ale również atrakcyjną cenę. Warto wspomnieć także o tym, że przy szpachlowaniu natryskowym korzysta się z gotowej szpachli, dzięki czemu można zachować czystość w danym pomieszczeniu. Przy szpachlowaniu natryskowym rozwiązany jest więc problem z uciążliwym pyłem.

Dlaczego warto postawić na szpachlowanie natryskowe?

W dużej mierze to właśnie dzięki szpachlowaniu natryskowym można liczyć na zdecydowanie większą wydajność. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu, można bez żadnego większego problemu położyć gładź na powierzchni od ponad 100 m2. Bez pomocy agregatu bardzo trudno będzie osiągnąć tak dobry wynik stosując jedynie tradycyjne szpachlowanie ręczne. Olbrzymią zaletą szpachlowania natryskowego jest również to, że można uzyskać idealnie wygładzone powierzchnie, które pozbawione są zacieków oraz nieprzyjemnych dla oka różnic w grubości powłoki.

Natryskowe gładzie szpachlowe są zdecydowanie bardziej precyzyjne niż gładzie wykonane w tradycyjny sposób. Ma to olbrzymie znaczenie przede wszystkim przy powierzchniach, gdzie jest sporo trudno dostępnych miejsc. Dla wielu osób dużą zaletą szpachlowania natryskowego jest również to, że można skorzystać z dobrodziejstwa gotowych gładzi szpachlowych. W dużej mierze to właśnie dzięki gotowej gładzi będzie można liczyć nie tylko na spoistość materiału w każdym miejscu, ale również na zdecydowanie szybsze schnięcie.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami