Mikrocement Schody | Mikrocement podłoga, kuchnie i nie tylko

Mikrocement Dla Wymagających. 
Wybór materiałów na podłogę lub schody jest dziś szeroki i różnorodny. Drewno, panele, LVT, płytki i kafle, gres czy wykładziny, to mają wszyscy. Ale żeby wnętrze stało się przestrzenią naprawdę wyjątkową, oryginalną i super komfortową, trzeba poszukać dalej. 

best tynk logo firmy remontowej ze Zgierza

Microcement Schody Łódź

Jako Best Tynk, z pełnym przekonaniem polecamy bardziej wymagającym Klientom nasz sprawdzony produkt – Microcement. Wykonujemy schody i podłogi w Mikrocemencie w Łodzi, Zgierzu i Łódzkim. Jest to rewolucyjny, innowacyjny cienkowarstwowy i bardzo wydajny system. 

Mikrocement Schody wylane u klienta jako świetna powierzchnia z charakterem

Microcement Schody Łódź – na ścianę, podłogę, schody

Mikrocement to dekoracyjna powłoka najnowszego trendu do każdego pomieszczenia w Twoim domu lub firmie. Jest to nowoczesny materiał wykończeniowy, który cały czas zyskuje na popularności, szczególnie we wnętrzach w stylu minimalistycznym i industrialnym.

Ten materiał wykończeniowy dzięki swoim właściwościom jest wyjątkowo uniwersalny i świetnie sprawdzi się na wielu powierzchniach. Najczęściej wykonuje się z niego podłogi oraz schody, które cechują się bardzo dobrymi właściwościami fizycznymi. Otrzymujemy estetyczny efekt jednolitej powierzchni. Jest to szczególnie korzystne na modnej od jakiegoś czasu otwartej przestrzeni, gdzie salon łączy się z kuchnią,
microcement jest także wodoodporny.

Ponadto jest to idealne rozwiązanie na podłodze, a także schodach ze względu na to, że przybiera temperaturę otoczenia. Dobrze przewodzi też ciepło, będzie więc dobrym rozwiązaniem w przypadku zastosowania ogrzewania podłogowego.

Mikrocement na ścianie to również interesująca opcja. Można mu nadać bardziej, jak i mniej widoczną fakturę, dzięki czemu efekt dobrze odnajdzie się w różnego typu aranżacji wnętrza. Te same zalety sprawiają, że świetnie nadaje się do wykonania wytrzymałego i estetycznego blatu. Mikrocement możemy zastosować też w każdym miejscu w łazience, także w strefach narażonych na ciągłe zachlapania: przy umywalce, czy pod prysznicem.

Mikrocement Schody w tym materiale zatrzymują wilgoć i są przyjemne pod naciskiem nóg.

Microcement posiada olbrzymi potencjał aranżacyjny, wysoka wytrzymałość i plastyczność pozwala kreować różne, nawet bardzo finezyjne kształty. Ten materiał wykończeniowy umożliwia tworzenie dużych, bezspoinowych powierzchni, wprowadzając do wnętrz atrakcyjny efekt.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na Mikrocement Schody w Zgierzu i Łodzi.

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami