Beton Architektoniczny Łódź | Dekoracje

Beton architektoniczny Łódź to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie dekoracyjne. Znajduje zastosowanie na każdej powierzchni, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. 

best tynk logo firmy remontowej ze Zgierza

Beton świetnie sprawdzi się w sypialni, w korytarzu czy jako okładzina na kominek, będzie również idealnym tłem dla telewizora w salonie. Może być położony na całej ścianie lub jej fragmencie, podkreślając jakieś miejsce. Beton w każdej formie często jest wykorzystywany we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych oraz industrialnych.

Beton Architektoniczny na ścianie na ścianie Biura w Łodzi

Beton architektoniczny Łódź, Zgierz, Łódzkie

Beton architektoniczny odznacza się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Jest to naturalny tynk na bazie spoiw mineralnych i cementowych oraz starannie wyselekcjonowanego kwarcu. Nadaje się do położenia zarówno na tynki cementowe, gipsowe, płyty gk, powierzchnie drewniane i pcv, jak i na stabilne, uprzednio malowane czy lakierowane powierzchnie. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, struktura i barwa tynku wiernie odwzorowuje surowy beton. Ten materiał wykończeniowy przeznaczony jest na ściany, sufity, filary, kominki oraz meble. Dekoracje i wykończenia wnętrz Łódzkie

Beton architektoniczny Łódź odznacza się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Jest to naturalny tynk na bazie spoiw mineralnych i cementowych oraz starannie wyselekcjonowanego kwarcu. Nadaje się do położenia zarówno na:

 • tynki cementowe
 • gipsowe
 • płyty gk
 • powierzchnie drewniane
 • pcv
Mieszkanie w z Architektonicznym Betonem w sypialni

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, struktura i barwa tynku wiernie odwzorowuje surowy beton. Ten materiał wykończeniowy przeznaczony jest na:

 • ściany
 • sufity
 • filary
 • kominki
 • meble
Architektoniczny beton i klienta na ścianie w jesdnym z Salonów w Zgierzu

Beton architektoniczny Łódź

Dekoracje i wykończenia wnętrz Łódzkie

Dbamy o to, aby wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji było nie tylko trwałe, ale i zachwycające w swej estetyce. Dlatego też w naszej ofercie odnajdą Państwo wyjątkowe farby dekoracyjne, tynki ozdobne i farby ekologiczne do wnętrz oraz inne produkty, stanowiące bazę wykończenia bądź też będące gotową dekoracją.

Są to realizacje, które pozwolą uzyskać niespotykany i oryginalny efekt wizualny. Tynki dekoracyjne doskonale imitują beton, egipski trawertyn, jak równie stanowią idealną masę plastyczną dla efektów drapanych. Wszystkie farby do wnętrz oraz tynki ozdobne, które są dostępne w naszej ofercie, to materiały wzbogacone szlachetnymi drobinkami. Dzięki temu ostatecznie uzyskany efekt wizualny zachwyca swoją niepowtarzalnością

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami